Realizacja od 48h Działamy od 2008 roku kontakt@kuzniacopywritingu.pl 530 291 111

Opisy odzieży do sklepu ( do 1000 znaków ze spacjami)

Cena: 20,00 zł 20.00
ilość usługa

Opis

Ubrania - to nasz codzienny niezbędnik.  Niektórzy zakupy w sklepie odzieżowym traktują jako zło konieczne, a inni jak sport i sposób na odstresowanie. Internetowy sklep z ubraniami zazwyczaj ma szeroką ofertę z którą może trafiać do wielu odbiorców. No właśnie, w sklepie stacjonarnym klient ma szansę wziąć produkt do ręki - poczuć pod palcami fakturę materiału, przymierzyć go i zdecydować do jakich stylizacji będzie on pasował. W przypadku internetowych sklepów odzieżowych jest to utrudnione, dlatego też niezwykle pomocny jest dobre, dokładne opisywanie ubrań. W Kuźni Copywritingu tworzymy świetne opisy ubrań do sklepów internetowych na zamówienie. 

Zamów opisy ubrań do sklepu internetowego

Branża modowa jest tym, w czym część naszych copywriterów czuje się jak ryby w wodzie! Znamy się na tym, małe tego- bardzo to lubimy. Dlatego też specjalnie dla Was stworzymy opisy kurtek, bluzek, koszul, spodni czy innych rodzajów odzieży które jak najlepiej zaprezentują potencjalnemu nabywcy produkt i zarazem będą oddziaływać na jego wyobraźnię! Język dostosujemy do grupy docelowej, do której kierowany jest produkt - inaczej piszemy, gdy zwracamy się do nastolatków, a inaczej gdy prezentujemy eleganckie zestawy dla zapracowanej bizneswomen na wysokim stanowisku. W każdym przypadku piszemy językiem korzyści, czyli szkicujemy słowem zalety produktu i zachęcamy aby klient poszedł z nami tą drogą myślenia.Do tego wszystkiego zadbamy o SEO opisu produktu - tak, aby został on zaindeksowany przez wyszukiwarkę i wyświetlał się w wynikach wyszukiwania na wpisanie konkretnej frazy. 

Opisy do sklepu internetowego z ciuchami - jak zamówić?

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w branżach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl