Realizacja od 48h Działamy od 2008 roku kontakt@kuzniacopywritingu.pl 530 291 111

Opisy produktów do sklepu meblowego (do 1000 znaków ze spacjami)

Cena: 20,00 zł 20.00
ilość usługa

Opis

Profesjonalnie tworzymy opisy produktów do sklepów internetowych w tym również do sklepów meblowych. Co cechuje opisy mebli spod naszych piór? Przede wszystkim piszemy językiem przyjaznym dla klienta. Przekazujemy wszelkie potrzebne informacje w jasny sposób. Do tego przedstawiamy wszelkie zalety jakie posiada opisywany produkt. Ponadto, co jest bardzo ważne jeżeli chodzi o SEO i pozycjonowanie -  opisujemy meble mając na uwadze frazy kluczowe. Dobrze skonstruowane, unikalne opisy naturalnie nasycone frazami kluczowymi.

Cena dotyczy jednego opisu długości do 1000 zzs (znaków ze spacjami)

Zamów opisy mebli do sklepu meblowego

W sprzedaży internetowej kluczowe są dobre zdjęcia produktu, jak i wiarygodny, dokładny opis. W sklepie stacjonarnym klient ma możliwość obejrzeć produkt niemal z każdej strony, dotknąć go - sprawdzić jak jest wykonany, otworzyć drzwiczki czy szufladę. W sprzedaży online niestety nie ma takiej możliwości. To opis musi oddać styl w jaki wpisuje się dana komoda, stolik czy ława. Za jego pomocą można przemówić do wyobraźni potencjalnego nabywcy szkicując mu to, jak doskonale ów mebel sprawdzi się w jego mieszkaniu, jak świeży akcent wniesie do wystroju wnętrza. Możliwość zamieszczenia w opisie fraz kluczowych to swoista wisienka na torcie. Dbamy, aby opisy naszego autorstwa były stworzone z uwzględnieniem zasad panujących w SEO - odpowiednio skonstruowane i nie przeoptymalizowane. 

Opisy produktów do sklepu meblowego- jak zamawiać?

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w branżach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl