Realizacja od 48h Działamy od 2008 roku kontakt@kuzniacopywritingu.pl 530 291 111

Opisy produktów do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego (do 1000 zzs)

Cena: 20,00 zł 20.00
ilość usługa

Opis

Artykuły gospodarstwa domowego to bardzo pojemne pojęcie. Pełno tam rozmaitości, począwszy od sprzętów agd, przez wyciskarkę do cytrusów po podnóżki bambusowe różnego typu. Sklepy z artykułami gospodarstwa domowego to sklepy, których wirtualne półki wręcz uginają się od przeróżnego asortymentu. W związku z ogromem produktów do wprowadzenia, często oszczędza się czas nie tworząc własnych opisów, a kopiując je ze stron internetowych producentów czy dystrybutorów. Nie jest to działanie dobre jeżeli chodzi o SEO witryny, jak również o klientów. Już tłumaczymy dlaczego warto zainwestować w opisy produktów do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego

Zamów opisy produktów - sklep z artykułami gospodarstwa domowego

Zapewne większość Twojej konkurencji z branży artykułów domowych kopiuje opisy i wkleja je do siebie. Przez takie działania na wielu, wielu stronach powtarza się jeden i ten sam content. Jak to się ma jeżeli chodzi o pozycjonowanie? Otóż algorytmy indeksujące wyeksponują z nich jedynie tę najlepiej zoptymalizowane. Pozostałe zostaną ukryte, bo po co serwować użytkownikom wyszukiwarki identyczną zawartość? Poza tym, od strony użytkownika jest to dosyć niekomfortowe, gdy wszędzie napotyka te same opisy. Jest duża szansa, że zatrzyma się na stronie, gdzie zamieszczony jest dobry opis, stworzony przyjaznym językiem dostosowanym do niego. Taki który aż chce się czytać. W Kuźni Copywritingu stworzymy unikalne opisy do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego - stworzone z uwzględnieniem zasad SEO.

Opisy do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego - jak zamawiać?

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w tematach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl