Realizacja od 48h Działamy od 2008 roku kontakt@kuzniacopywritingu.pl 530 291 111

Opisy produktów do sklepu z artykułami szkolnymi i biurowymi (do 1000 zzs)

Cena: 20,00 zł 20.00
ilość usługa

Opis

Artykuły szkolne i biurowe, hmmm. Ktokolwiek miał sposobność buszować po takim sklepie, lub chociaż próbował skompletować dosyć złożoną wyprawkę dla przedszkolaka ma już pewne pojęcie, jak bardzo różnorodny jest tam asortyment. Różne rodzaje farbek, loki o różnej gramaturze papieru... setki rodzajów segregatorów, spinaczy biurowych. Zdecydowanie można się w tym pogubić. Jak w takim razie posiadając sklep internetowy z takim asortymentem pomóc się klientom odnaleźć i po nim poruszać? Z pomocą mogą przyjść dobre opisy produktów do sklepu z artykułami szkolnymi i biurowymi.

Zamów opisy do sklepu z artykułami szkolnymi i biurowymi

Tak, parametry w opisie produktu są bardzo ważne, ale nie jest dobrze, jeżeli opis produktu w sklepie internetowym będzie się składać wyłącznie z danych technicznych. Jest to marnotrawienie możliwości, jakie ma opis produktu jeżeli chodzi o SEO. Otóż opis jest dogodnym miejscem na umieszczenie tam fraz kluczowych - czyli słów które ludzie wpisują w wyszukiwarkę, aby wyszukać produkt , taki jak ten który masz w ofercie. Ponadto w sklepie stacjonarnym klient może dokładnie obejrzeć przedmiot i sam(lub z pomocą sprzedawcy) zdecydować o zakupie. W przypadku sklepu internetowego, wszelkie walory i konkrety powinien przedstawiać właśnie opis produktu. W Kuźni stworzymy wartościowe, unikalne opisy produktów które będą przemawiać zarówno do użytkownika jak i do algorytmów indeksujących strony internetowe.

Opisy produktów do internetowego sklepu papierniczego  - jak zamawiać?

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w tematach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl